Nugalėtojams iš baskų krašto kanadietis Carlas Englishas pelnė 19, brazilas Tiago Splitteris (7 atk. kam.) - 18, bosnis Mirza Teletovičius - 16, o kroatas Stanko Baračas - 10 taškų.

Malagos komandai, kuri atkakliai priešinosi varžovams du kėlinius, graikas Giorgos Printezis ir britas Joelis Freelandas pelnė po 13, brazilas Cesaras Lima - 12, o amerikietis Taquanas Deanas - 11 taškų.

Trys lietuviai pelnė 21 tašką, o geriausiai sekėsi - M.Katelynui

Mursijos "CB Murcia" komanda su Tomu Dalininkaičiu išvykoje 76:79 (21:27, 9:14, 25:15, 21:23) prlalaimėjo Granados "CB Granada" ekipai.

T. Delininkaitis per 15 minučių (14:53) pelnė 2 taškus.

Alikantės "Meridiano" klubas, kuriam atstovaujau Mindaugas Katelynas ir Martynas Andriuškevičius, išvykoje rezultatu 72:114 (9:29, 22:23, 25:27, 16:35) pralaimėjo Barselonos "Barcelona" komandai.

M. Katelynas per beveik 22 minutes (21:50), įmetė 13 taškų (2/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius suklydo.

M. Andriuškevičius per 14 minučių (14:16) įmetė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/4 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius.