18 minutę Massimo Maccarone smūgiu išvedė svečius iš Sienos į priekį 1:0, netrukus Diego Milito grąžino pusiausvyrą 1:1, o 36 minutę W. Sneijderis baudos smūgiu persvėrė santykį 2:1.

Tačiau jau kita "Siena" ataka baigėsi išlyginamuoju įvarčiu, kai pasižymėjo Albinas Ekdalas.

M. Maccarone 65 minutę sensacingai antrą kartą suteikė pranašumą "Siena" klubui.

"Inter" futbolininkai parodė nugalėtojų charakterį. 88 minutę W. Sneijderis techniškai realizavo dar vieną baudos smūgį, o jau per teisėjo pridėtą laiką po D. Milito perdavimo vienas prieš vartininką iššokęs gynėjas W. Samuelis ketvirtuoju įvarčiu atnešė Jose Mourinho treniruojamai komandai tris taškus.

Verdant aistroms, jau po teisėjo finalinio švilpuko, raudoną kortelę prieš save išvydo "Siena" ekipos gynėjas Emilsonas Cribari.

"Roma" 1 - 0 Veronos "Chievo"

1' [1 - 0] Daniele De Rossi

11' iš aikštės pašalintas Doni ("Roma")

Milano "Inter" 4 - 3 "Siena"

18' [0 - 1] Massimo Maccarone

24' [1 - 1] Diego Milito

36' [2 - 1] Wesley Sneijder

37' [2 - 2] Albin Ekdal

65' [2 - 3] Massimo Maccarone

88' [3 - 3] Wesley Sneijder

90' [4 - 3] Walter Samuel

90' iš aikštės pašalintas Sanchez Emilson Cribari ("Siena")

1 Inter 19 14 3 2 41-17 +24 45
2 Milan 17 10 4 3 28-19 +9 34
3 Juventus 18 10 3 5 32-22 +10 33
4 Roma 19 9 5 5 30-24 +6 32
5 Napoli 18 8 6 4 28-24 +4 30
6 Parma 18 8 4 6 23-23 0 28
7 Fiorentina 17 8 3 6 23-16 +7 27
8 Bari 17 7 6 4 21-15 +6 27