Devintąja pozicija tenkinosi Latvijos ledo ritulininkai, pirmadienį 6:4 (4:1, 0:2, 2:1) nugalėję absoliučią čempionato autsaiderę Austrijos jaunimo rinktinę.

Latviai bei austrai savo vietas pirmenybių elite kitame sezone užleis Vokietijos bei Norvegijos bendraamžiams.

Galutinė autsaiderių turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Čekija 3 3 0 0 0 22:5 9
2. Slovakija 3 2 0 0 1 13:10 6
-----------------------------------------
3. Latvija 3 1 0 0 2 11:22 3
4. Austrija 3 0 0 0 3 7:16 0

Pirmenybių finale antradienį nugalėtojos titulą ginanti bei šeštojo čempionės titulo iš eilės siekianti Kanados jaunimo ledo
ritulio rinktinė žais su JAV bendraamžiais, o mače dėl bronzos medalių susitiks Švedijos bei Šveicarijos komandos.