"Žalgirio" vadovai sekmadienį dar kartą patvirtino, kad atsistatydinus Gintarui Krapikui, ieškoma naujo trenerio tik tarp Lietuvos specialistų.

Taip pat neatmetama, kad laikinai vyr. trenerio pareigas einantis D. Maskoliūnas gali tapti nuolatiniu komandos strategu.

Dėl sveikatos problemų „Žalgiriui“ sekmadienį neatstovavo Martynas Pocius ir Žygimantas Janavičius.

Aikštės šeimininkai geriau pradėjo rungtynes bei pirmavo 10:1. Tačiau netrukus „Žalgiris“ „atsibudo“ bei iki kėlinio pabaigos sugebėjo susikrauti 9 taškų persvarą – 24:15.

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas tapo dviženklis (29:19), o likusią rungtynių dalį kauniečiai vis didino savo pranašumą, o rungtynių baigtis abejonių nekėlė.

„Žalgirio“ pergalę apkartino Povilo Butkevičiaus kulkšnies trauma, dėl kurios krepšininkas ketvirtojo kėlinio viduryje buvo priverstas palikti aikštę.

„Žalgiris“: T.Watsonas 24 (9 atk. kam.), D.Šalenga 11 (5/5 dvitašk.), M.Kalnietis 10, A.Milaknis 9 (3/3 trit.), M.Begičius 7, T.Klimavičius 7, M.Brownas 6, Š.Vasiliauskas 6, P.Butkevičius 2, A.Juškevičius 0, S.Vene 0.

„Kalev/Cramo“: J.Akognonas 17, C.Fisheris 12, E.Dorbekas 8.

Pirmąsias šių ekipų rungtynes Kaune "Žalgiris" taip pat laimėjo triuškinamai - 88:56.