Visus tris įvarčius nugalėtojams per 12 minučių (61, 65 ir 73 min.) pelnė Andrejus Fedkovas. Beje, aikštelės šeimininkai pirmieji įmušė įvartį šiose rungtynėse: 60-ąją minutę pasižymėjo Nikolajus Pisarevas.

Pusfinalyje gegužės 16 dieną "Sokol" namuose susitiks su kitu Maskvos klubu - "Lokomotiv", kuris tik po 11 metrų baudinių serijos namuose 3:1 įveikė II lygoje žaidžiančią Permės "Amkar" ekipą. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių 0:0.

Kitame pusfinalyje Machačkalos "Anži" priims Rusijos futbolo čempionato lyderį - Samaros "Krylja Sovetov" klubą su Andriumi Jokšu ir Nerijumi Barasa.

Ketvirtfinalyje "Anži" trečiadienį 1:0 (0:0) nugalėjo Maskvos "Torpedo" ekipą, kurios sudėtyje vėl net tarp atsarginių nebuvo nei Rimanto Žvingilo, nei Valdo Trakio. Pergalingą įvartį 83-iąją rungtynių minutę pelnė kamerūnietis Michaelis Pinsi Bellongas.

Samaros "Krylja Sovetov" ketvirtfinalyje 3:0 (1:0) sutriuškino Tulos "Arsenal" ekipą, rungtyniaujančią II lygoje. A.Jokšas buvo tarp atsarginių Samaros komandos žaidėjų, o N.Barasa vėl nebuvo įtrauktas į rungtynių protokolą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo brazilas Anjelo (13 min.), Jevgenijus Bušmanovas (47 min.) ir Mirdžalolas Kasymovas (63 min. iš 11 m).