M. Česnauskis įmetė 14 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, gynyboje atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, keturiskart suklydo bei išvengė pražangų. Per 34 žaidimo minutes M. Česnauskis pataikė 3 tritaškius iš 10, 2 dvitaškius iš 4 bei 1 baudos metimą iš 2.

Čempionate su dvylika pergalių iš eilės pirmauja Tomo Pačėso treniruojamas nugalėtojo titulą ginantis Gdynės "Asseco Prokom" klubas, Sopoto "Trefl" (8/4) su Gintaru Kadžiuliu ir Sauliumi Kuzminsku užima penktąją vietą, Staliovos Volios "Stal" (6/6, Marius Kasiulevičius) - septinta,Košalino AZS (5/7, Gediminas Navickas) klubas - devintas, o Inovroclavo "Sportino" (2/10, Mindaugas Budzinauskas ir Vitalijus Stanevičius) komanda - autsaiderės pozicijoje.

Sėkmingas lietuvių žaidimas lėmė pergalę Rumunijos klubui

Šeštą pergalę keturioliktose Rumunijos vyrų pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į devintąją vietą šešiolikos komandų turnyre pakilo Andriaus Prakuraičio treniruojamas Tirgu Murešo "BC Mureš" klubas su dviem lietuviais.

Antradienį namuose Tirgu Murešo krepšininkai 102:81 (33:13, 17:15, 31:34, 21:19) sutriuškino pirmenybių autsaiderę Brašovo "CSU Cuadripol" komandą.

Vaidotas Pečiukas nugalėtojams pelnė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, triskart suklydo bei keturis kartus prasižengė. Per 35 minutes jis pataikė 4 tritaškius iš 8 bei 5 dvitaškius iš 8.

Artūro Masiulio sąskaitoje - dvigubas dublis - 20 (tritaškiai 2/3, dvitaškiai 6/8, baudos 2/3) taškų bei 13 sugriebtų kamuolių. Be to, per 31 minutę lietuvis atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 8 kartus suklydo bei dukart prasižengė.

Rumunijos pirmenybių lyderės pozicijoje - Mediašo "CS Gaz Metan" (13/1) ekipa, o antrąją-trečiąją vietas dalijasi Klužo-Napokos "U-Mobitelco" komanda bei nugalėtojo titulą ginantis Ploješčio "CSU Asesoft" (po 12/2, Arvydas Čepulis) klubas.