Prieš savaitę "Šiauliai" tą pačią Salonikų ekipą buvo įveikę po atkaklios kovos - 92:91.

Ankstesniuose turuose „Aris“ 81:77 įveikė Jeruzalės „Hapoel“ ekipą (Izraelis) bei 73:68 nugalėjo Zadaro KK „Zadar“ komandą (Kroatija), o šiauliečiai tiems patiems klubams pralaimėjo atitinkamai - 76:89 ir 91:95.

Rungtynės:

Pirmuosius mačo taškus pelnė iš toli pasižymėjęs "Aris" klubo žaidėjas Jeremy Richardsonas. Po Derricko Low tritaškio į priekį pirmą kartą išsiveržė "Šiauliai" 6:4. Didžiąją kėlinio dalį vyko atkakli kova, o persvarą (17:11) turėjo svečiai iš Lietuvos. Paskutinę ketvirčio sekundę kamuolį į krepšį įmetė šiaulietis Brandonas Brownas - 20:15.

Graikų ekipa antrą kėlinį pradėjo spurtu - 9:0 ir persvėrė santykį 24:20. Šiame ketvirtyje per 6 minutes abiejų komandų krepšininkai taškus rinko tik tritaškiais. Mindaugas Žukauskas tolimu metimu išlygino rezultatą - 37:37, o netrukus Raitis Grafas jį ir persvėrė (39:37). Kėlinys baigėsi taikiai 39:39.

Trečio ketvirčio pradžioje "Šiauliai" vėl atitrūko po atkarpos 11:1 - (50:40), bet varžovai kėlinio pabaigoje mūsiškius pasivijo ir pralenkė - 53:54.

Lemiamas kėlinys vyko "taškas į tašką" (60:60), kol priešininkai surinko net 15 taškų iš eilės ir negrįžtamai pabėgo - 60:75 (likus 3:15 min.). "Aris" iškovojo pergalę 85:67.

Rezultatas:

„Aris“ - „Šiauliai“ 85:67 (15:20, 24:19, 15:14, 31:14).

„Aris“: Michalis Kakiouzis 24, Jeremy Richardsonas 14, Juanas Dixonas 13, Nikos Hatzivrettas 9, Nikos Argyropoulous 6 taškai;

„Šiauliai“: Derrickas Low 16, Arvydas Šikšnius 13, Mindaugas Kuzminskas 12, Brandonas Brownas 8, Deividas Gailius 6, Mindaugas Žukauskas 5, Raitis Grafas 5, Vytautas Šarakauskas 2 taškai;

Kitose šios grupės rungtynėse "Zadar" klubas nugalėjo "Hapoel" ekipą 86:69 (17:19, 21:11, 22:16, 26:23).