aA
Šeštadienį pirmosiose Ukrainos futbolo čempionato ketvirtojo turo rungtynėse Dainiaus Glevecko Donecko "Šachtar" klubas namie 2:0 (2:0) nugalėjo Simferopolio "Tavrija" vienuolikę.
© EPA-ELTA
Lietuvos rinktinės gynėjas aikštėje pasirodė antrojo kėlinio pradžioje ir jau po 11 min. jam buvo parodyta geltona kortelė, o 81-ąją rungtynių minutę už antrąją geltoną kortelę D.Gleveckas buvo pašalintas iš aikštės.

Iškovoję ketvirtąją pergalę "Šachtar" futbolininkai pirmauja šešiolikos komandų turnyre.

Pirmąjį pralaimėjimą patyrusi "Tavrija" ekipa su trim taškais liko 12-a.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Donecko "Šachtar"         4 4 0 0 10:0 12
2. Dnepropetrovsko "Dnipro"  3 3 0 0  9:1  9
3. Kijevo "Dinamo"           3 2 0 1  8:2  6
4. Lvovo "Karpaty"           3 2 0 1  6:5  6
5. Odesos "Čornomorec"       3 2 0 1  3:2  6
6. Donecko "Metalurg"        3 1 2 0  4:3  5
7. Kijevo "Obolon"           3 1 1 1  3:3  4
8. Krivoj Rogo "Kryvbas"     3 1 1 1  3:5  4