Lietuvis dar atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po 1 kamuolį bei 2 sykius prasižengė.

"Trefl" klubo garbę taip pat ginantis Gintaras Kadžiulis prie pergalės per 24 minutes prisidėjo 11 taškų (0/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/3 baudų). Jis taip pat perėmė 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

Lietuvių ekipa, iškovojusi 4 pergales ir patyrusi 2 nesėkmes (4/2), Lenkijos čempionate užima 6-ąją vietą.

G.Navicko atstovaujamas klubas patyrė skaudžią nesėkmę

Trečiąją nesėkmę Lenkijos pirmenybėse patyrė Košalino AZS klubas, kuriam atstovauja Gediminas Navickas. Košalino ekipa svečiuose 69:88 (13:20, 11:28, 21:22, 24:18) nusileido Zgorželeco "PGE Turow" krepšininkams.

Gynėjas iš Lietuvos per 26 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

"PGE Turow": Justinas Gray'us 18 taškų, Michaelas Wrightas 16, Robertas Witka 14.

AZS: George'as Reese'as 17 taškų, Grzegorzas Surmaczas 13, Igoris Miličičius ir Gediminas Navickas po 10.

AZS komanda (3/3) žengia 7-oje vietoje.

M. Česnauskis pelnė 2 taškus

Slupsko "Energa Czarni" su Mantu Česnauskiu namuose pralaimėjo Starogardo Polpharma 72:78 (17:16, 14:24, 18:15, 23:23).

M. Česnauskis pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių ir 0/1 baudų).

Slupsko klubas užima 9-ąją vietą.

T.Pačėso auklėtiniai - be pralaimėjimų

Tomo Pačėso treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas 93:74 (21:14, 22:19, 26:23, 24:18) nugalėjo Inovroclavo „Sportino“ ekipą ir iškovojo šeštą pergalę iš tiek pat galimų.

„Asseco Prokom“ komanda yra čempionato lyderė.

Kiti rezultatai:

"Znicz" - "Kotwica" 91:84;

"Anwil - "Polonia Azbud" 81:73;

Stalova Volia "Stal" (Marius Kasiulevicius 0 tšk.) - Poznanės "PBG Basket" 93:83.

1. "Asseco Prokom" 6-0 12
2. "PGE Turow" 5-2 12
3. "Anwil" 6-0 12
4. "Znicz" 5-1 11
5. "Polpharma" 4-2 10
6. "Trefl" 4-2 10
7. "AZS" 3-3 9
8. "Kotwica" 2-5 9