Kroatų neišgelbėjo ir 30 M. Popovičiaus pelnytų taškų. Jo oponentas T. Parkeris surinko 24 ir susilaukė didesnės komandos draugų pagalbos.

Lygiame pirmame kėlinyje nė viena komanda nesugebėjo įgyti didesnio pranašumo, o ketvirčiui baigiantis M. Popovičiaus tritaškis išvedė kroatus į priekį (21:19).

Antrojo kėlinio pradžioje buvęs žalgirietis smeigė dar vieną tolimą metimą, leidusi Kroatijos ekipai pagaliau atitrūkti (29:20). Prancūzai sugebėjo skirtumą sumažinti iki keturių taškų (36:32), bet siautėjantis M. Popovičius pataikė beveik visus savo metimus ir netrukus Kroatijos rinktinė vėl pabėgo (45:36).

Gynėjas vien per pirmuosius du kėlinius surinko 16 taškų.

Tačiau džiaugtis kroatams buvo per anksti. Prancūzijos krepšininkai prieš didžiąją pertrauką vėl sumažino skirtumą (46:41), o trečiojo kėlinio pradžioje T. Parkeris tiksliu tolimu metimu pagaliau išvedė savo ekipą į priekį (51:48).

Po Jasmino Repešos minutės pertraukėlės jo auklėtinis M. Popovičius išlygino rezultatą (51:51), bet žaidimą pajutęs T. Parkeris pelnė 7 taškus iš eilės, Florent'as Pietrus pridėjo baudą, po akimirkos dėjo iš viršaus ir prancūzai pavojingai nutolo (61:51).

Taiklūs M. Popovičiaus baudų metimai ketvirčio pabaigoje leido Kroatijos rinktinei šiek tiek aptirpdyti varžovų pranašumą (63:56). Tačiau prasidėjus ketvirtajam kėliniui F. Pietrus metimu iš vidutinio nuotolio padidino Prancūzijos rinktinės persvarą jau iki 12 taškų (70:58).

Kroatijos žaidėjų akys vėl nukrypo į M. Popovičių ir šis jų nenuvylė, realizuodamas baudas ir dar kartą taikliai iššaudamas iš toli (70:65). Po tokio atsakomojo varžovų spurto prancūzų ekipos strategas Vincent'as Collet buvo priverstas iškart prašyti minutės pertraukėlės.

Vis dėlto Prancūzijos komanda atsilaikė: likus žaisti 3 min., po Yannicko Bokolo tritaškio bei Nicolas Batumo greitos atakos skirtumas vėl šoktelėjo iki 9 taškų (78:69).

Šį kartą Prancūzijos krepšininkai pranašumą išsaugojo iki mačo pabaigos ir pratęsė savo pergalių seriją bei įsitvirtino E grupės viršūnėje.

Kartu su graikais prancūzai jau turi kelialapius į ketvirtfinalį.

Kroatija: Marko Popovičius 30 taškų (5/7 trit., 15/18 baudų), Roko-Leni Ukičius 11, Marko Baničius 10, Nikol Prkačinas ir Krešimiras Lončaras po 6.

Kroatai pataikė 54 proc. tritaškių (7/13), bet prametė 11 baudų (24/35, 69 proc.).

Prancūzija: Tony Parkeris 24 (3/8 trit., 5/11 dvit., 5/8 baudų; 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Nicolas Batumas 18, Borisas Diaw 15 (6 rez. perd.), Florent’as Pietrus 14.

E grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralamėjimai, taškų santykis)

1. Prancūzija 4 0 309-265
2. Graikija 3 1 311-266
3. Rusija 2 2 267-269
4. Kroatija 1 3 287-296
5. Vokietija 1 3 292-313
6. Makedonija 1 3 268-325