Į Dariaus Cibulsko, Mariaus Šarkelio bei du Virginijaus Miknevičiaus tikslius smūgius šeimininkai atsakė tik Dainiaus Liutkaus įvarčiu - 4:1 nugalėjo Alytaus klubas. Jam pergalė leido neatsilikti nuo "Šilutės" ir išlaikyti dešimties taškų pranašumą prieš "Mažeikius, o "Nevėžis" prarado net teorines galimybes užimti antrą vietą ir susikomplikavo padėtį kovoje dėl trečiosios.

Realiausias pretendentas užimti trečiąją vietą tapo "Mažeikių" klubas, kuris penktąją pergalę per pastarąsias septynerias rungtynes iškovojo namuose dvikovoje su sostinės "Žalgiriu".

Ketvirtąjį ratą sėkmingiausiai pradėjo pirmaujanti "Šilutė", kuri be vargo 4:0 privertė pasiduoti Klaipėdos "Glestum". Toliau nesustabdomas lieka rezultatyviausias lygos snaiperis Gvidas Juška, kuris per pusę rungtynių pasižymėjo trimis įvarčiais ir savo sezono sąskaitą padidino iki 17-os. Ketvirtąjį įvartį šilutiškiams pelnė Dovydas Česnulis.

22 turo statistika:

Kėdainių miesto atsarginis stadionas, 180 žiūrovų
Teisėjas – Irmantas Kovalenko (Jonava)
Kėdainių "Nevėžis" 1 – 4 Alytaus "Alytis"
61' [0 – 1] Darius Cibulskas
69' [0 – 2] Marius Šarkelis
87' [0 – 3] Virginijus Miknevičius
90' [1 – 3] Dainius Liutkus
90+2' [1 – 4] Virginijus Miknevičius

Įspėjimai: 28' A.Lipnevičius ("Nevėžis"); 80' D.Cibulskas ("Alytis")

Šilutės miesto stadionas, 80 žiūrovų
Teisėjas – Audrys Movsesjanas (Joniškis)
"Šilutė" 4 – 0 Klaipėdos "Glestum"
8' [1 – 0] Gvidas Juška (11 m b.)
11' [2 – 0] Gvidas Juška
48' [3 – 0] Gvidas Juška
76' [4 – 0] Dovydas Česnulis

Įspėjimai: 37' A.Jeršovas, 41' R.Maciulevičius, 85' E.Lukoševičius ("Šilutė"); 8' K.Vaščiuk, 60' J.Vilavičius ("Glestum")

Mažeikių miesto stadionas, 1400 žiūrovų
Teisėjas – Vijūnas Vasiliauskas (Telšiai)
"Mažeikiai" 2 – 0 Vilniaus "Žalgiris"
66' [1 – 0] Marius Šluta
90+2' [2 – 0] Antanas Bulošas

44' Rolandas Vaineikis ("Mažeikiai") nerealizavo 11 metrų baudinio.

Įspėjimai: 58 min. N.Dargevičius ("Mažeikiai"); 62 min. E.Juška ("Žalgiris")

Rezultatyviausi lygos žaidėjai:

1. G.Juška (Šilutė) - 17 įvarčių
2. E.Razulis (Šilutė) - 8
3-5. I.Morinas (Žalgiris) - 7
3-5. D.Šichranov (Lietava) - 7
3-5. A.Bulošas (Mažeikiai) - 7

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Šilutė 19 14 4 1 45-11 46
2. Alytis 19 13 2 4 36-18 41
3. Mažeikiai 19 9 4 6 32-26 31
4. Nevėžis 19 7 5 7 31-33 26
5. Žalgiris 19 5 4 10 23-29 19
6. Glestum 19 5 3 11 22-32 18
7. Lietava 18 1 2 15 18-58 5