aA
Portugalijoje pasibaigusio aštuonių komandų "Algarve Cup" tarptautinio moterų futbolo turnyro nugalėtoja tapo Švedijos rinktinė, šeštadienį finale 3:0 nugalėjusi Danijos komandą.
Bronzos medaliai atiteko Azijos čempionėms - Kinijos futbolininkėms, kurios rungtynėse dėl trečiosios vietos 5:1 sutriuškino Kanadą. Rungtynėse dėl penktosios vietos praėjusių metų šio turnyro nugalėtoja JAV ekipa 3:4 pralaimėjo Norvegijai.

Tai buvo pirmosios komandų rungtynėse po to, kai Sidnėjaus olimpinių žaidynių finale skandinavės po pratęsimo nugalėjo amerikietes bei iškovojo olimpinių aukso medalius. Turnyro Portugalijoje autsaiderių dvikovoje Suomijos futbolininkės 3:1 nugalėjo varžybų šeimininkių vienuolikę.