Absoliučiu jų nugalėtoju tapo 20-metis Igoris Bezdnežnych, 32,2 km itin kalnuotą trasą įveikęs per 1 val. 20 min. 40 sek. ir aplenkęs antruoju finišavusį Tomą Micę 2 min. 57 sek. Trečias liko Rimas Zarauskas - 1:25.45.

"Masters" grupėje nugalėjo Tomas Meleško - 1:31.20, aplenkęs Arūną Daugirdą (1:32.27) ir Darių Vosylių (1:37.16).

Elito grupėje pirmąsias vietas užėmės I. Bezdenežnych ir R. Zarauskas, o trečias liko Giedrius Adamonis (1:28.20).

Jaunių grupėje nugalėjo T. Micė. Jaunės merginos ir jaunučiai įveikė dvigubai trumpesnę distanciją, o nugalėtojais tapo Tatjana Kaliakina (46.25), Evaldas Siškevičius (42.58) ir Erika Žvirblytė (1:00.27).

Varžybas organizavo Vilniaus rajono sporto sandrauga "Startas", kurios pirmininkas ir Vilniaus rajono sporto organizatorius Juzefas Šuškevičius liko patenkintas pirmuoju bandymu. Savo prizus geriausiems skyrė Lietuvos dviračių sporto federacija.

Antrojo etapo varžybos įvyks birželio 29-ąją Bezdonyse (48 km), trečiojo - rugpjūčio 31-ąją Europos parke (44 km), o ketvirtojo - vėl Bezdonyse (42 km).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.