Rungtynių pradžioje kamuolys buvo atsidūręs šeimininkų vartų tinkle, bet tikslaus Michaelo Oweno smūgio arbitras neįskaitė užfiksavęs nuošalę.

Nepaisant to, jau 19-ą minutę progą džiaugtis gavo "Burnley" gerbėjai - sėkmingai atšokusį kamuolį galingu smūgiu į tinklą pasiuntė Robbie Blake'as.

"Man Utd" puolė lyginti rezultato, bet M. Owenas galva nepataikė į vartus, o prieš pat didžiąją pertrauką saugas Michaelas Carrickas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio - jo bandymą po pražangos prieš Patrice'ą Evrą atrėmė vartininkas.

Antrajame kėlinyje "raudonieji velniai" ėmė spausti varžovus, tačiau šie sėkmingai gynėsi ir retkarčiais pavojingai kontratakavo.

Ryanas Giggsas, Parkas Ji Sungas ir Dimitaras Berbatovas buvo arčiausiai išlyginamojo įvarčio, bet jis pelnytas nebuvo - "Burnley" atsilaikė ir šventė pergalę prieš čempionus po 33 metų pertraukos.

Po nesėkmės pirmajame ture prieš Londono "Tottenham", pirmą pergalę šventė "Liverpool" vienuolikė, namie be vargo 4:0 sutriuškinusi "Stoke".

"Raudonieji" į priekį išsiveržė jau 4-ą minutę, kai po Steveno Gerrardo perdavimo įvartį įmušė Fernando Torresas. "Stoke" nepasidavė ir keliskart surengė pavojingas atakas po standartinių padėčių, bet šeimininkų persvarą prieš didžiąją pertrauką įtvirtino gynėjas Glenas Johnsonas, pasižymėjęs po vartininko atremto Dirko Kuyto smūgio.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai kėlė ne vieną kampinį, o vartų sargui Pepei Reinai teko atremti tolimą Rory Delapo bandymą.

Tačiau tai buvo viskas, ką "Stoke" sugebėjo priešpastatyti tituluotiems varžovams, kuriems triuškinančią pergalę lėmė D. Kuyto ir Davido N'Gogo smūgiai.

"Birmingham" 1 - 0 "Portsmouth"
90' [1 - 0] James McFadden (11 metrų baudinys)

"Burnley" 1 - 0 "Man Utd"
19' [1 - 0] Robbie Blake

45' Michaelas Carrickas ("Man Utd") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Hull" 1 - 5 Londono "Tottenham"
10' [0 - 1] Jermain Defoe
14' [0 - 2] Wilson Palacios
25' [1 - 2] Stephen Gunt
45' [1 - 3] Jermain Defoe
78' [1 - 4] Robbie Keane
90' [1 - 5] Jermain Defoe

"Liverpool" 4 - 0 "Stoke"
4' [1 - 0] Fernando Torres
45' [2 - 0] Glen Johnson
78' [3 - 0] Dirk Kuyt
90' [4 - 0] David N'Gog

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Tottenham 2 2 0 0 7-2 6
2. Chelsea 2 2 0 0 5-2 6
3. Arsenal 1 1 0 0 6-1 3
4. Liverpool 2 1 0 1 5-2 3
5. Manchester City 1 1 0 0 2-0 3
6. West Ham 1 1 0 0 2-0 3
7. Fulham 1 1 0 0 1-0 3
8. Wigan 2 1 0 1 2-1 3