Tik 89-ą minutę pakeitęs pirmojo įvarčio autorių Danielį Bueno (80 min.), T. Radzinevičiaus jau po minutės padvigubino rezultatą - 2:0.

Kitas "Odros" lietuvis Deivydas Matulevičius aikštėje nepasirodė.

Beje, rungtynes "Odra" baigė nepilnos sudėties - raudona kortelė buvo parodyta Jacekui Kuranty (88 min.).

Iškovoję pirmąją pergalę čempionate Silezijos Vodzislavo futbolininkai su 3 taškais pakilo į devintą vietą.

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja visas tris pergales iškovojęs Krokuvos "Wisla" (9 tšk.) klubas.

Kitose sekmadienio rungtynėse Varšuvos "Polonia" išvykoje 4:2 (2:1) nugalėjo Poznanės "Lech" ekipą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Krokuvos "Wisla" 3 3 0 0 9:1 9
2. Varšuvos "Legia" 3 2 1 0 5:0 7
3. Poznanės "Lech" 3 2 0 1 10:5 6
4. Gdansko "Lechia" 3 2 0 1 8:5 6
5. Vroclavo "Šląsk" 3 2 0 1 6:4 6
6. Bytomo "Polonia" 3 2 0 1 3:2 6
6. Chožuvo "Ruch" 3 2 0 1 3:2 6
8. Varšuvos "Polonia" 3 2 0 1 7:8 6