Meksikiečiai pirmavo po Miguelio Sabaho įvarčio (9 min.), tačiau rezultatą išlygino panamietis Blasas Perezas (28 min.).

Abi ekipos susitikimą baigė nepilnų sudėčių, kai 45-ą minutę varžybų arbitras iš aikštės išvarė Meksikos rinktinės futbolininką Luisą Noriegą ir Panamos atstovą Armando Guną.

Kitame mače sėkmingą pasirodymą pratęsė Gvadelupės rinktinė, tame pačiame stadione 2:0 nugalėjusi Nikaragvos komandą. Įvarčius pelnė Stephane'as Auvray (57 min.) ir Ludovicas Gotinas (59 min.).

Nuo 65-osios minutės Gvadelupės komanda vertėsi be vieno žaidėjo - raudona kortelė buvo parodyta Mickaeliui Tacalfredui.

C grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Gvadelupė 2 2 0 0 4-1 6
2. Meksika 2 1 1 0 3-1 4
3. Panama 2 0 1 1 2-3 1
4. Nikaragva 2 0 0 2 0-4 0

Penktadienį varžybos bus tęsiamos A grupėje.