Sidabro medalis atiteko tokį patį rezultatą užfiksavusiam kanadiečiui Michaelui Masonui, o bronzos - kitam rusui Ivanui Ilčevui (2,20 m).

25-erių metų N. Bužas 2 m įveikė pirmuoju mėginimu, 2,10 - antruoju, 2,15 m aukštį - vėl pirmuoju. Tačiau 2,20 m aukštyje pakabintos kartelės Lietuvos sportininkui peršokti nepavyko nė vienu iš trijų mėginimų.

Atrankos varžybose jis įveikė 2,20 m.

Vyrų trišuolio rungtyje Mantas Dilys užėmė 10-ąją vietą. Finalo varžybose 25-erių lietuvis geriausiu pirmuoju mėginimu nušoko 16,42 m.

Aukso medalį iškovojo varžybų favoritas portugalas Nelsonas Evora, kurio rezultatas - 17,22 m. Sidabrinis apdovanojimas atiteko kubiečiui Daironui Fuente (17,13 m), bronzinis - moldavui Vladimirui Letnicovui (16,80 m).

Valdui Valintėliui nepavyko patekti į finalą. 20-metis lietuvis 400 metrų barjerinio bėgimo varžybų pusfinalyje distanciją įveikė per 53,05 sek. ir tarp 16 sportininkų užėmė 14-ą vietą.

Iki finalininkų aštuntuko Lietuvos sportininkui pritrūko 1,91 sek.

Greičiausiai pusfinalyje bėgo australas Tristanas Thomasas - 50,11 sek.

Atrankos varžybose V. Valintėlis distanciją įveikė per 52,60 sek. ir tarp 29 atletų buvo 13-as.

200 metrų bėgimo ketvirtfinalyje nepasisekė dviems Lietuvos sportininkams. 24-erių Žilvinas Adomavičius distanciją nubėgo per 21,28 sek. ir, savo bėgime užėmęs penktąją vietą, į pusfinalį nepateko.

Tarp 16 geriausių bėgikų pateko po tris 4-ių bėgimų nugalėtojus ir dar keturi geriausius laikus užfiksavę sportininkai. Ž. Adomavičius bendroje rikiuotėje buvo 16-as, tačiau 17-ą laiką parodęs slovėnas Gregoras Kokalovičius savo take buvo trečias ir nustūmė lietuvį žemyn.

21-erių Egidijus Dilys bendroje įskaitoje tarp 29 ketvirtfinalio dalyvių liko 23-as (21,45 sek.).

Atrankos varžybose E. Dilys distanciją nubėgo per 21,30 sek. ir buvo 11-as, o Ž. Adomavičius atstumą įveikė per 21,44 sek. ir užėmė 18-ą vietą.