Pusfinalyje varžysis 16 greičiausių sportininkų iš 54 startavusiųjų.

Greičiausias kvalifikaciniame plaukime buvo Brazilijos plaukikas Felipe Silva, kuris pasiekė universiados rekordą - 27,45 sek.

Trečiadienį G. Titenis iškovojo bronzos medalį 200 m nuotolyje, o 100 m varžybose buvo ketvirtas.

Kitiems Lietuvos atstovams ketvirtadienį nepavyko prasimušti į pusfinalį.

Vyrų 100 metrų plaukimo peteliške atrankos varžybose Rimvydas Šalčius užėmė 22-ą vietą tarp 46 plaukikų. 24-erių metų Lietuvos sportininkas distanciją įveikė per 54,47 sek. ir iki pusfinalininkų šešioliktuko jam pritrūko 0,57 sek.

Grečiausias atrankoje buvo čekas Michalas Rubačekas, 100 m nuplaukęs per 52,00 sek.

Moterų 50 metrų plaukimo nugara rungtyje Rugilė Mileišytė į kitą etapą taip pat nepateko. 21-erių lietuvė distanciją įveikė per 30,27 sek. ir tarp 37 sportininkių užėmė 23-ąją vietą. Iki pusfinalio jai pritrūko 0,53 sek.

Pirmąjį laiką atrankoje užfiksavo kinė Tianlongzi Xu - 28,71 sek.