Rungtynes agresyviu spaudimu pradėję studentai perėmė iniciatyvą, pirmavo (7:2, 13:8), o po atkarpos 6:0 pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu - 23:15.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir studentai taiklių tritaškių dėka didino savo persvarą - 52:36.

Trečiajame ketvirtyje komandos daugiau klydo, nei žaidė gražų, akiai patrauklų krepšinį. Vaizdą aikštelėje pagyvino tik Martyno Pociaus dėjimas greitos atakos metu. Po 30 minučių kovos studentai dar labiau padidino persvarą - 67:44.

Mačas baigėsi įtikinama studentų pergale - 89:60.

Rezultatyviausiai studentų gretose rungtyniavo M. Pocius, kuris pelnė 14 taškų, Giedrius Kurtinaitis įmetė 12, o Aidas Viskontas - 11 taškų.

Lietuvos jaunimo rinktinės gretose išsiskyrė Ovidijus Varanauskas, pelnęs 14 taškų, 13 surinko Osvaldas Matulionis, Giedriaus Staniulio sąskaitoje 11 taškų.