Antra vidutinėje trasoje finišavo suomė Ingrid Stengaerd (49:07), o trečiojoje pozicijoje liko sprinto rungties čempionė austrė Michaela Gigon (49:47).

Karolina Mickevičiūtė (52:34) trečiadienį buvo trylikta, Asta Šimkonienė (57:11) užėmė 33-ą vietą, o Vaida Reinartaitė (57:43) liko 35-ta tarp 53-jų finišavusių (startavo 56-os) sportininkių.

Vyrų 14,1 km vidutinėje trasoje su 30 KP geriausiai iš Lietuvos atletų sekėsi Regimantui Kavaliauskui (59:01), užėmusiam 26-ą vietą.

Danielius Pralgauskis (1:02:42) trečiadienį buvo 44-as, Petras Andrašiūnas (1:04:01) - 52-as, Šarūnas Dmukauskas (1:06:23) - 63-as, Tautvydas Žilinskas (1:06:56) - 66-as, o Henrikas Antanavičius (1:09:48) liko 73-as tarp 81-o finišavusio (startavo 84-i) orientacininko.

Vyrų vidutinės trasos Senojo žemyno čempionu tapo danas Erikas Skovgaardas Knudsenas (53:15), aplenkęs sidabro medaliais pasipuošusius austrą Tobiasą Breitschaedelį (53:23) bei kitą daną Lassę Bruną Pederseną (abu 53:23).

Ketvirtadienį sportininkai varžysis ilgojoje trasoje.