Du įvarčius šioje dvikovoje pelnęs švedas Zlatanas Ibrahimovičius paskutinę akimirką tapo rezultatyviausiu lygos futbolininku, vos vienu tiksliu smūgiu aplenkdamas būsimą komandos draugą Milane Diego Milito bei Marco Di Vaio iš "Bologna".

Tiesiai į Čempionų lygos grupių etapą pateko ir atitinkamai antroje bei trečioje vietoje likę Turino "Juventus" ir "Milan" klubai, šventę pergales prieš Romos "Lazio" ir "Fiorentina".

Be to, šiandien 25 metus trukusią karjerą oficialiai užbaigė legendinis "Milan" gynėjas Paolo Maldini, atsisveikinęs su sirgaliais Florencijos stadione.

Paskutines rungtynes "Juventus" gretose sužaidė čekas Pavelas Nedvedas. Tiesa, saugas dar svarsto galimybę pratęsti karjerą kitoje komandoje.

Dėl ketvirtosios Italijai skirtos vietos prestižinėje Čempionų lygoje atrankos etape turės susigrumti "Fiorentina".

Į "Serie B" iškrito septyniskart Italijos čempionu tapęs "Torino" klubas, turėjęs vilčių išsigelbėti paskutinę akimirką, bet pralaimėjęs "Roma" ekipai. Vieta žemesniajame divizione tenkintis taip pat turės "Reggina" ir "Lecce".

Sėkmingai sezoną baigė vienintelis "Serie A" pirmenybėse žaidęs lietuvis Marius Stankevičius. Gynėjas ne tik atliko rezultatyvų perdavimą, bet ir pelnė įvartį, išplėšusį lygiąsias 2-2 rungtynėse išvykoje su "Palermo".

Pirmojo kėlinio pabaigoje po Stankevičiaus perdavimo iš krašto galingu smūgiu įvartį pelnė Giampaolo Pazzini, o 58 minutę Lietuvos rinktinės futbolininkas pats įsirašė trečiąjį įvartį į savo sąskaitą sezone, dešiniajame baudos aikštelės kampe suklaidindamas gynėją bei pasiųsdamas kamuolį į tinklą.

Iš viso lietuvis Italijos čempionate šį sezoną sužaidė 29 rungtynes, 19 iš jų pradėjo startinėje sudėtyje. Dar aštuoniskart jis vilkėjo "Sampdoria" marškinėlius UEFA taurės turnyre.

"Genoa" 4 - 1 "Lecce"

22' [1 - 0] Bosko Jankovic

32' [1 - 1] Simone Tiribocchi

52' [2 - 1] Domenico Criscito

56' [3 - 1] Diego Milito

66' [4 - 1] Diego Milito

Milano "Inter" 4 - 3 Bergamo "Atalanta"

6' [1 - 0] Sulley Muntari

10' [1 - 1] Cristiano Doni

12' [2 - 1] Zlatan Ibrahimovic

25' [2 - 2] Luca Cigarini

53' [2 - 3] Cristiano Doni

80' [3 - 3] Esteban Cambiasso

81' [4 - 3] Zlatan Ibrahimovic

"Udinese" 6 - 2 "Cagliari"

10' [1 - 0] Kwadwo Asamoah

11' [2 - 0] Simone Pepe

15' [3 - 0] Antonio Floro Flores

55' [3 - 1] Robert Acquafresca (iš 11 metrų baudinio)

53' [3 - 2] Andrea Parola

58' [4 - 2] Giovanni Pasquale

81' [5 - 2] Fabio Quagliarella

89' [6 - 2] Odion Ighalo

"Palermo" 2 - 2 Genujos "Sampdoria"

8' [1 - 0] Fabrizio Miccoli

42' [2 - 0] Davide Succi

45' [2 - 1] Giampaolo Pazzini

58' [2 - 2] Marius Stankevičius

M. Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

"Fiorentina" 0 - 2 "Milan"

55' [0 - 1] Kaka

76' [0 - 2] Alexandre Pato

"Bologna" 3 - 1 "Catania"

5' [1 - 0] Nicola Mingazzini

26' [2 - 0] Claudio Terzi

50' [2 - 1] Takayuki Morimoto

68' [3 - 1] Marco Di Vaio

Turino "Juventus" 2 - 0 Romos "Lazio"

3' [1 - 0] Vincenzo Iaquinta

59' [2 - 0] Vincenzo Iaquinta

"Napoli" 3 - 0 Veronos "Chievo"

4' [1 - 0] Mariano Bogliacino

8' [2 - 0] Mariano Bogliacino

19' [3 - 0] Joao Inacio Pia

"Reggina" 1 - 1 "Siena"

44' [1 - 0] Cristian Sutani (iš 11 metrų baudinio)

68' [1 - 1] Massimo Maccarone

68' iš aikštės pašalintas Emanuele Calaio ("Siena")

"Roma" 3 - 2 "Torino"

9' [0 - 1] Tommaso Vailatti

35' [1 - 1] Jeremy Menez

74' [2 - 1] Mirko Vucinic

83' [3 - 1] Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)

88' [3 - 2] Nicola Ventola

82' iš aikštės pašalintas Ivan Franceschini ("Torino")