Moterų varžybose staigmeną pateikė trisdešimtoji pagal skirstymą australė Samantha Stosur, 6:3, 4:6, 6:1 įveikusi ketvirtąjį reitingą turėjusią olimpinę čempionę rusę Jeleną Dementjevą.

Į aštuntfinalį šeštadienį pateko ir trys pirmojo aštuntuko žaidėjos: 2002 metais turnyrą "Roland Garros" kortuose laimėjusi antroji raketė amerikietė Serena Williams 4:6, 6:3, 6:4 palaužė ispanė Maria Jose Martinez Sanchez pasipriešinimą, penktoji turnyro raketė serbė Jelena Jankovič 6:1, 6:1 sutriuškino australę Jarmilą Groth ir septintoji pagal reitingą rusė Svetlana Kuznecova 6:1, 6:3 nugalėjo vengrę Melindą Czink.

Pergales šeštadienį iškovojo ir aštuntfinalyje žais lenkė, baltarusė, kanadietė, prancūzė bei rumunė:

12-Agnieszka Radwanska (Lenkija) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:2, 6:4;

9-Viktorija Azarenka (Baltarusija) - 22-Carla Suarez Navarro (Ispanija) 5:7, 7:5, 6:2;

24-Aleksandra Wozniak (Kanada) - Lourdes Dominguez (Ispanija) 6:2, 3:6, 6:3;

Virginie Razzano (Prancūzija) - Tathiana Garbin (Italija) 7:5, 7:5;

Sorana Cirstea (Rumunija) - 10-Caroline Wozniacki (Danija) 7:6 (7:3), 7:5.

Vyrų vienetų varžybų trečiajame rate nepasisekė ketvirtąjį reitingą turinčiam serbui Novakui Djokovičiui, kuris 4:6, 4:6, 4:6 nusileido 29-ąjai raketei vokiečiui Philippui Kohlschreiberiui.

Kiti trys pirmojo aštuntuko žaidėjai šeštadienį įveikė šešioliktfinalio barjerą: antrąjį reitingą turintis praėjusių metų finalininkas šveicaras Rogeris Federeris 4:6, 6:1, 6:4, 6:4 įveikė prancūzą Paulą-Henrį Mathieu, penktas pagal skirstymą argentinietis Juan Martin Del Potro 6:4, 7:5, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš rusą Igorį Andrejevą, o šeštas pagal reitingą amerikietis Andy Roddickas 6:1, 6:4, 6:4 nugalėjo prancūzą Marcą Gicquelį.