Kitos rungtynės bus žaidžiamos Orlande.

L. Jamesas per ketvirtą kėlinį iš viso surinko 18 taškų.

„Mums tai buvo svarbios rungtynės. Laimime arba važiuojame namo. Negalėjome nuvilti savo žiūrovų", - sakė L. Jamesas

L. Jamesas iš viso pelnė 37 taškus, 14 kartų atkovojo kamuolį ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Klivlando krepšininkai dar pirmam kėlinyje pirmavo 22 taškų skirtumu (32:10), bet „Magic“ prieš ilgąją pertrauką priartėjo (55:56), o trečiajame kėlinyje išsiveržė į priekį – 60:56.

Paskutiniame kėlinyje Orlando krepšininkai pirmavo 90:89, kai L. Jamesas ėmėsi iniciatyvos. Jis pelnė 5 taškus iš eilės, tada rezultatyviai asistavo Danieliui Gibsonui ir po to įmetė dar du taškus.

Žiūrovus ant kojų L. Jamesas pakėlė likus žaisti pustrečios minutės, kai išprovokavo šeštą Dwighto Howardo pražangą.

L. Jamesas pataikė dvitaškį ir baudą, o rezultatas tapo 101:93 ir mačo baigtis – aiški.

„Cavaliers“ ekipai Žydrūnas Ilgauskas per 27 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą bei 6 sykius pažeidė taisykles.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (11/22 dvitaškių, 14 atk. kam., 12 rez. perd.), Mo Williamsas 24, Žydrūnas Ilgauskas 16, Delonte Westas 13.

„Magic“: Hidayetas Turkoglu 29, Dwightas Howardas 24 (10 atk. kam.), Rashardas Lewisas 15, Mickaelas Pietrusas 13.