Nugalėtojams Povilas Čukinas per 24 minutes pelnė 10 taškų (4/5 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

Tomas Delininkaitis dėl kojos traumos nežaidė.

Kitas rungtynes komandos žais jau ketvirtadienį Kijeve.

Mažajame finale triumfavo Gedimino Navicko Lvovo „Politechnika“ komanda. Ji trečiadienio vakarą išvykoje 86:82 parklupdė Odesos „Odessa“ klubą, kuriam atstovauja Darius Pakamanis.

Seriją iki 3 pergalių Lvovo klubas laimėjo 3-0.

Nugalėtojams G. Navickas per 27 minutes pelnė 14 taškų (5/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose D. Pakamanis buvo rezultatyviausias. Lietuvis per 35 minutes surinko 23 taškus (2/7 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.