aA
Penktadienį, gegužės 15 d., 18 val. vakaro jaunimo radijo stoties „Zip FM“ eteryje, laidoje „SiSi“ elektroninės šokių muzikos kūrėjai Mario Basanov ir Vidis pristatys visiškai naują, kartu su britų vokaliste Kathy Diamond įrašytą dainą „In My System (Make You Move)“.
© Organizatorių archyvas

Duetas tęsi pažadus

Labiau į kokybinius nei kiekybinius rodiklius nusitaikę hitų "I'll Be Gone", "Who's Shot the Silence?!" ir "Test" autoriai Mario Basanov ir Vidis savo naujų darbų iki šiol versdavo laukti pusmetį ar ilgiau. Tačiau 2009-ųjų pradžioje pažadą iki metų pabaigos debiutinį albumą išleisti davęs duetas po truputį pradeda traukti naujas muzikines kortas.

MTV Baltic Top 20 ir populiarių radijo stočių grojaraščių dar neapleidus Mario Basanov, Vidžio ir vokalistės Justės "Jazzu" Arlauskaitės dainai "Who's Shot the Silence?!", duetas meta naują muzikinį kozirį - kartu su saldžiabalse kūrėja ir atlikėja iš Braitono įrašytą, new disco spalvomis spindinčią dainą „In My System (Make You Move)“.

https://g3.dcdn.lt/m/pc/20090512124734.in_my_system_(preview).mp3 Klausyti kūrinio ištraukos

Lietuviai su Kathy Diamond susipažino praėjusių metų rudenį, jai viešint Vilniuje, serijos "Interview" vakarėlyje. Pačius geriausius įspūdžius iš Lietuvos sostinės parsivežusi atlikėja neatsisakė Mario ir Vidžio pasiūlymo bendram kūriniui. Elektroniniu paštu pradėję keliauti garso failai per porą mėnesių susidėliojo į savitą, judėt verčiančią muzikinę sistemą.

New disco deimantas Kathy Diamond

Vokalistė Kathy Diamond šiandien vadinama tiesiog new disco princese, dainuojančia „iš širdies“ ir, anot kritikų, puikiai atkuriančia naktinio 80-ųjų Niujorko dvasią. Jau ne vienerius metus su daugybe kūrėjų (Maurice Fulton, Toby Tobias, „Soft Rocks“, „Aeroplane“, Maximilian Skiba) bendradarbiaujanti Kathy nemažai laiko skiria ir solinei karjerai.

Pirmasis jos su keistuoliu studijos genijumi Maurice Fulton pagalba įrašytas albumas „Miss Diamond To You“ pasirodė 2007-ais metais ir buvo karštai sutiktas kritikų bei scenos entuziastų, o ir antrasis – jau pakeliui.

„Labai myliu savo naują kūrinį. Jis labai skiriasi nuo viso kito, ką iki šiol esu sukūrusi ir išleidusi. Būtinai turėjau priimti šį iššūkį. Daina labai klasiška ir prašmatni, bet tuo pačiu tvirtai stovinti ant muzikinio undergoundo pagrindo. Be to, ji dar ir labai erotiška, tokia lėta, bet verčianti judėti.“ – mintimis apie savo naują darbą dalinosi Kathy.

Visai netrukus, birželio 5 d., Kathy Diamond viešės Vilniuje, klube Gravity vyksiančiame renginyje „Silence Night“. Vokalistė šiai išskirtinei šokių muzikos nakčiai ruošia valandos trukmės programą, kurioje pristatys visus didžiausius savo hitus, o taip pat ir naujausią tarp Vilniaus ir Braitono gimusią dainą „In My System (Make You Move)“.

Daina bus išleista atskiru singlu

Gilaus skambesio elektroninę šokių muziką propaguojančios leidybinės firmos „Silence Music“ įkūrėjas Vidis žada, kad „In My System (Make You Move)“ bus išleista ir atskiru singlu. Remiksus naujai dainai jau kuria lengva mistikos skraiste apgaubtas keturių Braitono didžėjų ir prodiuserių susivienyjimas „Soft Rocks“, o taip pat lietuviai „Downtown Party Network“ ir „New Found Land“.

Singlą su saulėtai šilta originalia kūrinio versija bei visais remiksais planuojama išleisti skaitmeniniu pavidalu pačiame vasaros viduryje - liepos mėnesį.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.