aA
Populiariosios Rusijos muzikos grupės "Mumij trolj" lyderis Ilja Legutenko taip ilgai erzino savo gerbėjus kalbomis apie naujojo muzikinio šedevro išleidimą, kad albumui pasirodžius visas entuziazmas jau buvo išblėsęs.
"Mumij Trolj"
O ir pats "šedevras" pasirodė esąs daug kuklesnis, nei buvo tikėtasi. Naujasis mąslus, filosofinis ir tuo pačiu populiaraus žanro albumas labai skiriasi nuo ankstesnės grupės kurtos muzikos, kuria buvo siekiama sukurti kuo daugiau superhitų, tačiau kita vertus, ir šis albumas turbūt neišsisuks nuo populiarumo.

Įrašytas ir redaguotas Anglijoje, albumas lyg sąmoningai gavosi ne toks dailus ir netgi truputėlį retro. Albumo viršelyje mirga studijų vardai, kurie kiekvieno grupės gerbėjo širdį gali priversti greičiau plakti. Tai "Beatles Abbey Road", "Peter Gabriels Real World". Daina "Nėra karnavalo" (No Karnaval) tampa nuobodi jau po pirmosios klausymo minutės, "Nuotaka" (Nevesta) yra stebėtinai kukli...Turbūt mums reikia pripažinti, kad dabar "Mumij Trolj" yra tokia ir kad daugiau nebebus "jūrinio" albumo.

Iljos Legutenko kreipimasis į klausytojus: "Mieli klausytojai! Mes neskatiname jūsų mokėti už mūsų dainų klausymąsi MP3 formate, bet jūs suprantate, jog viskas turi savo kainą. Mes turėjome daug sumokėti, kad jums suteiktumėme galimybę išgirsti mūsų naujas dainas. Todėl jeigu jūs galite, prašau paaukokite į sekančią sąskaitą tiek, kiek dainų jūs išklausėte (apie 20 JAV centų už dainą). Tai padės mums kurti jums naujas dainas. Mes jumis tikime!!!"

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.