D.Kasparaitis šeštadienio mače per 21 min. 22 sek. kartą smūgiavo į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje uždirbo dvi baudos minutes.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksejus Kovaliovas ir vieną Brianas Leetchas (Brajanas Lyčas), o šeimininkų ekipoje pasižymėjo Joe Thorntonas (Džo Torntonas).

Po 78 rungtynių devintąją vietą Rytuose užimantys "Rangers" ledo ritulininkai turi 76 taškus ir keturiais atsilieka nuo aštuntoje esančios Niujorko "Islanders" ekipos, kuri žaidė rungtynėmis mažiau.

Nesėkmę šeštadienį patyrė Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" komanda, svečiuose 3:4 (0:0, 1:1, 2:2, 0:1) po pratęsimo nusileidusi ketvirtąją vietą Rytų konferencijoje užimančiai Toronto "Maple Leafs" (94 tšk.) ekipai.

Lietuvos ledo ritulininkas per 19 min. 40 sek. kartą smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Svečių ekipoje šeštadienio mače pasižymėjo Rickas Berry`s (Rikas Beris), Stewe`as Konowalchukas (Stivas Konovalčiukas) ir Peteras Bondra.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Bryanas McCabe (Brajanas Makeibas), Aleksandras Mogilnas, Wade`as Lebakas (Veidas Belakas) ir Matsas Sundinas.

Po dviejų pergalių pralaimėjimą patyrusi "Capitals" komanda su 88 taškais lieka šešta Rytų konferencijoje.