Sužaidus vos 8 minutes po Steveno Gerrardo perdavimo Xabi Alonso smūgiu galva sudrebino skersinį, o pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubęs Dirkas Kuytas pelnė pirmą pirmą įvartį - 1:0.

33 minutę įspūdingą įvartį pelnė aktyviai žaidęs krašto saugas Alberto Riera - 2:0.

38 minutę "Aston Villa" gynėjas Nigelis Reo-Cokeris baudos aikštelėje pargriovė A. Rierą, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį be vargo realizavo S. Gerrardas - 3:0.

Po pertraukos, 50 minutę "Liverpool" pasiekė ketvirtą įvartį, kai tiksliu baudos smūgiu į apatinį vartų kampą dar kartą pasižymėjo S. Gerrardas.

65 minutę S. Gerrardas realizavo antrą 11 metrų baudinį, kurį "uždirbo" Fernando Torresas. Ispanas, įsiveržęs į baudos aikštelę bei prasimetęs kamuolį pro kelias akimirkas palikti vartus pavėlavusį vartininką Bradą Friedelį, privertė amerikietį prasižengti. Vartininkas dar buvo pašalintas iš aikštės, o S. Gerrardui tai buvo pirmasis "hattrick'as" karjeroje "Premier" lygoje.

Kituose sekmadienio mačuosee "Man City" klubas namie 1:0 įveikė "Sunderland" ekipą, o "Wigan" komandą 1:0 laimėjo prieš "Hull" futbolininkus.

"Liverpool" 5 - 0 Birmingemo "Aston Villa"

8' [1 - 0] Dirk Kuyt

33' [2 - 0] Albert Riera

39' [3 - 0] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

50' [4 - 0] Steven Gerrard

65' [5 - 0] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

64' iš aikštės pašalintas Brad Friedel ("Aston Villa")

"Wigan" 1 - 0 "Hull"

84' [1 - 0] Ben Watson

"Man City" 1 - 0 "Sunderland"

56' [1 - 0] Micah Richards

14' iš aikštės pašalintas George McCartney ("Sunderland")

18' Robinho ("Man City") nerealizavo 11 metrų baudinio

1 Man Utd       29 20  5  4 49-18 +31 65
2 Liverpool     30 18 10  2 54-21 +33 64
3 Chelsea       30 18  7  5 49-17 +32 61
4 Arsenal       30 15 10  5 48-27 +21 55
5 Aston Villa   30 15  7  8 43-36  +7 52
6 Everton       30 13  9  8 40-31  +9 48
7 Wigan         30 11  8 11 30-28  +2 41
8 West Ham      30 11  8 11 35-35   0 41