aA
Radviliškyje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos "Žvaigždžių diena" skambiu pavadinimu - „Ateities krepšinio žvaigždės šiandien 2009”. Į šventės programą buvo įtraukti 8 konkursai. Juose dalyvavo per 400 geriausių ir perspektyviausių krepšininkų ir jų treneriai. Renginyje sužaistos ir tradicinės rungtynės „Rytai“ – „Vakarai“, kuriose visų amžiaus grupių (vaikų, jaunučių ir jaunių) atstovai kovojo dėl bendro galutinio rezultato.

© Krepsiniosirdis.lt nuotr.
Konkursų ir varžybų rezultatai:

Konkursas „Karavanas“:

mergaitės

Nugalėtoja – Gintarė Katkutė (Plungės sporto mokykla, 26 dalyviai);

berniukai

Nugalėtojas – Žygimantas Jocys (Plungės sporto mokykla, 28 dalyviai);

Jaunutės (merginos)

Nugalėtoja – Rūta Skukauskaitė (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, 25 dalyvės);

Jaunučiai (vaikinai)

Nugalėtojas – Andrius Graikšas (Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla, 34 dalyviai);

Jaunės (merginos)

Nugalėtoja – Rita Žilinskaitė (Alytaus sporto ir rekreacijos centras, 25 dalyvės);

Jauniai (vaikinai)

Nugalėtoja – Benas Bagdonavičius (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, 28 dalyviai);

Konkursas „Baudukas“

Vaikai (mergaitės)

Nugalėtoja – Almina Zavackytė (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, 26 dalyvės);

Vaikai (berniukai)

Nugalėtojas – Žydrūnas Jurgutis (Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla, 30 dalyvių);

Konkursas „Slalomas“:

Merginos

Nugalėtoja – Austė Macaitytė (Radviliškio sporto centras, 15 dalyvių).

Vaikinai

Nugalėtojas – Domantas Žičkus (Vilniaus krepšinio mokykla, 18 dalyvių).

Estafetė „Visi už vieną, vienas už visus“:

Merginos

Nugalėtojos – Alytaus sporto ir rekreacijos centro auklėtinės: Laura Petrauskaitė, Inga Brusokaitė ir Ugnė Montvilaitė (dalyvavo 12 komandų po 3 žaidėjas);

Vaikinai

Nugalėtojai – A. Sabonio krepšinio mokyklos auklėtiniai: Paulius Valinskas, Vaidas Kariniauskas ir Vidmantas Pavilionis (dalyvavo 16 komandų po 3 žaidėjus);

Konkursas „Taiklusis duetas – aš ir mano treneris“:

Trenerio ir mergaitės kategorijoje nugalėjo Pakruojo sporto centro duetas – trenerė Svetlana Milaknienė ir krepšininkė Erika Jareckaitė (dalyvavo 17 duetų);

Trenerio ir berniuko kategorijoje nugalėjo Kuršėnų sporto mokyklos duetas – treneris Juozas Staponkus ir krepšininkė Jurgita Griciūtė, nepabūgusi berniukų konkurencijos.

Konkursas „Trenerio šūvis“:

Gintaras Mazurevičius (Jonavos kūno kultūros ir sporto centras, iki pirmo pataikyto metimo, dalyvavo 5 treneriai);

Tritaškių konkursas

Merginos

Nugalėtoja Karolina Vitkauskaitė (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, pataikė 12 metimų, 15 dalyvių);

Vaikinai

Nugalėtojas Vilius Škėma (Kauno krepšinio mokykla „Perkūnas“, pataikęs 11 metimų, 18 dalyvių);

Dėjimo į krepšį konkursas:

Nugalėtojas krepšininkas Mantas Kadzevičius (Š. Marčiulionio krepšinio akademija, 18 dalyvių).

Rungtynės „Rytai“ – „Vakarai“ 122:122:

Vaikai (mergaitės): 4:17;

Vaikai (berniukai): 14:13 (18:30);

Jaunutės (merginos): 17:11 (35:41);

Jaunučiai (vaikinai): 34:32 (69:73);

Jaunės (merginos): 6:22 (75:95);

Jauniai (vaikinai): 47:27 (122:122);

Naudingiausiais žaidėjais pripažinti:

Eglė Šikšniūtė (Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla) ir Modestas Kumpys (Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla).


Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.