Jis dar atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Zaporožės klubas, turintis 15 pergalių ir 21 nesėkmę, užima septintąją turnyro lentelės vietą.

Antroji "Budivelnik" sudėtis sutriuškinta Dnepropetrovske

Kitose UBL turo rungtynėse Kijevo "Budivelnik" klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Rimantas Grigas bei sutartis su komanda turi Tomas Delininkaitis ir Pavelas Čukinas, žaidė septyniese, be visų lyderių ir lietuvių, svečiuose pralaimėjo Dnepropetrovsko "Dnepr" ekipai - 72:89.

Ukrainos Superlyga

Poltavos komanda pralaimėjo Kijeve

Beveik visiškai subyrėjęs Ukrainos vicečempionų Kijevo "Kyiv" klubas vis tiek laimi. Šeštadienį Superlygos rungtynėse kijeviečiai namuose 75:64 įveikė Poltavos "Poltava" ekipą, kuriai atstovauja Saulius Kazevičius, Aurimas Kieža ir Gytis Sirutavičius.

S. Kazevičius per 25 minutes pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

A. Kieža per 32 minutes surinko 8 taškus (4/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 0/3 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimų, sykį prasižengė ir 4 kartus suklydo.

G. Sirutavičius per 34 minutes įmetė 3 taškus (0/3 dvitaškių, 1/7 tritaškių), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Donecko klubas iškovojo triuškinančią pergalę

Superlygos debiutantas Donecko "Doneck" klubas, kuriam atstovauja Martynas Andriukaitis ir Žydrūnas Urbonas, svečiuose 89:66 sutriuškino Rovno "Pulsar" ekipą.

Abu lietuviai ir šiose rungtynėse pasirodė labai blankiai.

M. Andriukaitis per 19 minučių pelnė 5 taškus (0/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Ž. Urbonas per 8 minutes įmetė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius ir kartą prasižengė.