Šiose pirmenybėse LOSC imtynininkai iškovojo keturis pirmąsias vietas. Dviejose svorio kategorijose nugalėtojais tapo Klaipėdos atletai, po vieną aukso medalį laimėjo Vilniaus ir Panevėžio sportininkai.

Neseniai Vilniuje vykusiame suaugusiųjų čempionate net 16 medalių iš 28 iškovojo jaunimo amžiaus grupės sportininkai, todėl varžybų lygis buvo aukštas, konkurencija - didelė.

Europos jaunimo vicečempionas klaipėdietis Artūras Jankauskas (treneris Artūras Ševelkovas) svorio kategorijoje iki 96 kilogramų finalo kovoje rezultatu 9:0 nugalėjo Tomą Galkų (Šiauliai - Šiaulių rajonas, treneriai Aivaras Kaselis, Vidmantas Žibutis ir Valdas Jasotis).

Rūtenis Uginčius (treneriai Vladimiras Krutko, Artūras Ševalkovas) iš Klaipėdos užėmė pirmą vietą svorio kategorijoje iki 50 kilogramų ir beveik užsitikrino vietą šalies kadetų rinktinėje.

Svorio kategorijoje iki 55 kilogramų buvęs Anykščių imtynių klubo „Ąžuolas“ auklėtinis Ramūnas Dagys (treneriai Olegas Antoščenkovas, Arvydas Krikščiūnas) per tris kovas surinko net 38 taškus! Jam rimčiau nepasipriešino ir šių metų šalies čempionato prizininkas Dalius Adomaitis (Joniškio rajonas, treneris Rytis Keršys).

Svorio kategorijoje iki 60 kilogramų Žydrūnas Vedrevičius (Vilnius - Šiauliai, treneriai Olegas Antoščenkovas, Vidmantas Žibutis) pelnytai tapo nugalėtoju.

Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų Artūras Sekas (Vilnius - Šiaulių rajonas, treneriai Olegas Antoščenkovas, Valdas Jasotis) finale įveikė šiaulietį Povilą Žukauską (treneris Aivaras Kaselis).

Vilnietis Erikas Meškunecas (treneris Eduardas Fainšteinas) finale išplėšė pergalę prieš Jurijų Korepanovą iš Visagino (treneris Vitalijus Nagovicinas) ir triumfavo svorio kategorijoje 74 kilogramų.

Svorio kategorijos iki 84 kilogramų čempionu tapo Modestas Varnauskas.

Svorio kategorijoje iki 120 kilogramų Marijus Grigelis (Vilnius-Šiaulių rajonas, treneriai Olegas Antoščenkovas ir Alvydas Tilenis) finale nugalėjo Domantą Vizbarą iš Panevėžio (treneris Albinas Batūra) ir antrą kartą tapo jaunimo pirmenybių nugalėtoju.

Lietuvos jaunimo pirmenybėse dalyvavo 101 sportininkas iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Visagino, Kazlų Rūdos miestų bei Joniškio, Šiaulių, Tauragės, Anykščių rajonų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.