Jis dar atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Odesos komandoje Darius Pakamanis nežaidė.

Lvovo krepšininkai, iškovoję 22 pergales ir patyrę 13 pralaimėjimus, turnyro lentelėje užima trečiąją vietą. Tuo tarpu Odesos klubas, turintis tiek pat pergalių ir nesėkmių, žengia penktas.

Kitose rungtynėse pralaimėjimą patyrė du lietuvius savo gretose turinti Ivano Frankovsko „Goverla“ komanda. Ji savo aikštelėje 77:80 nusileido Simferopolio „Grifony“ krepšininkams.

Vitalijus Stanevičius per 26 minutes Ivano Frankovsko klubui pelnė 16 taškų (7/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Aivaras Kiaušas per 29 minutes „Goverla“ ekipai surinko 11 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Goverla“ klubas (12 pergalių/23 pralaimėjimai) užima aštuntąją poziciją.