Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas, komandos nesukūrė pavojingų progų prie varžovų vartų, tad po arbitro švilpuko švieslentėje žiūrovai matė dėsningą rezultatą 0:0.

Antrajame kėlinyje tiek Lietuvos, tiek Lenkijos futbolininkai suaktyvėjo. Apie 50-ą min. pavojingai smūgiavo Lukas Artmavičius, netrukus po to puikios progos neišnaudojo Tomas Galdikas.

Lenkijos rinktinė taip pat neatsiliko ir sukūrė kelias realias progas. Įvartis į lietuvių vartus krito 60-ą min., kai lenkai realizavo baudos smūgį.

Lietuvos U-16 rinktinės sudėtis: Švedkauskas (70' Mocekainis), Chvestko, Artimavičius, Jaškus, Vasiliauskas, Kazlauskas, Petrauskas, Krasnovskis, Banevičius (63' Raziūnas), Galdikas, Breivė (50' Grigaliūnas) (78' Strolys).