aA
Septyniskart pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris pareiškė, kad nauji metodai, kuriais Tarptautinė automobilių federacija (FIA) reguliuoja „Formulę-1“ tikrai nepadeda sportui.
© AFP/Scanpix
Ypač neigiamai buvęs lenktynininkas atsiliepė apie vėlyvus pakeitimus, mat drastiškai kažką keisti, kai iki sezono pradžios liko mažiau nei dvi savaitės, esą yra nelogiška. Vokietis taip pat paminėjo, kad nauja čempiono nustatymo tvarka neturi prasmės.

„Testų metu mes irgi sprendėme kelias temas, bet šį kartą tai jau virš normalumo, ypač šioje sezono stadijoje, - komentavo įvykius Michaelis. - Taip pat reiktų paminėti, kad KERS sistema yra rizikinga visoms komandoms dėl sumažėjusio bandymų skaičiaus. Tad, kaip ir visada, iškyla daug klausimų prieš pirmąsias lenktynes. Tačiau tai ir suteikia žavesio, ar ne?“

„Abejoju, ar tą patį galėčiau pasakyti apie naujas taisykles tokiame vėlyvame etape prieš sezoną. Tai kažkas, kas mane išties nustebino, nes visus metus, kai tik dauguma norėjo pakeisti kokią taisyklę, jie (FIA – red.past.) visuomet sakydavo, kad tai neįmanoma dėl laiko stokos ar prieš pat sezono pradžią.

Neįsivaizduoju, kaip šie pokyčiai padės F-1, ypač naujoji čempiono nustatymo tvarka. Nesuprantu - kaip pasaulio čempionas gali turėti mažiau taškų nei lenktynininkas, užėmęs antrą vietą, net jei manau, kad šis veiksmas yra teigiamas bandymas sustiprinti lenktynių nugalėtojo poziciją.

Iš esmės, turime užtikrinti, kad F-1 liktų aukščiausios klasės automobilių sportu, demonstruojančiu aukščiausią technologijų lygmenį.“

Taip pat buvęs „Ferrari“ pilotas pakomentavo dabartinę rikiuotę ir įvardijo savo favoritus.

„Šiuo momentu paišosi toks paveikslas, kad keletas komandų gali kovoti priekyje, mat be mūsų („Ferrari“ – red. past.) ten yra „Renault“ ir „Toyota“, bei BMW ir „Williams“ tačiau po Barselonos reikia pripažinti, kad Rosso (R. Brawno ekipa „Brawn GP“ – red. past.) komanda buvo nepakartojama“, - kalbėjo vokietis.

„Jie visa sekunde buvo priešaky ir jei tokį rezultatą galės perkelti į sezoną – jie bus pajėgūs, net jei stambios komandos nurėš tą atotrūkį su laiku. „McLaren“ šiuo metu atrodo pakankamai prastai.“

Daugiau informacijos ieškokite _dct({a:21069671});