Pirmauja pirmojo etapo pirmąją dalį (74,2 km) laimėjęs R. Rumšo komandos draugas čekas Janas Svorada. Antrąją vietą užima kitas "Lampre" dviratininkas italas Alberto Loddo (Albertas Lodas). Jis nuo lyderio atsilieka 2 sek. R. Rumšas lyderiui pralaimi 6 sek.

Po diskvalifikacijos pirmą kartą lenktynėse dalyvaujantis italas Marco Pantanis (Markas Pantanis, "Mercatone Uno") yra 28-tas (atsilieka 14 sek.).

Antrojo etapo antrąją dalį - 8,2 km atskiro starto komandų lenktynes - laimėjo "Lampre". Ji distanciją įveikė per 8 min. 47 sek. (56,015 km/h). Antrąją vietą užėmė "Saeco" (2 sek.), trečiąją - "Landbouwkrediet" (4 sek.).

Penkių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.