Dviejų Kauno klubų susitikime ketvirtą poziciją reguliariajame sezone užėmusi „Laisvės“ ekipa namuose 78:57 (26:20, 17:19, 18:12, 17:6) nugalėjo penktoje vietoje finišavusias „Aistes“.

„Laisvė“: Irma Raugaitė 19 taškų (9 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Mantė Kvedaravičiūtė 18 (9 atk. kam.), Asta Daujadienė 16, Jolanta Marmienė 14.

„Aistės“: Sandra Čižauskienė (6 atk. kam.) ir Kornelija Balčiūnaitė (10 atk. kam.) po 11, Santa Okockytė 10 (5 kld.).

Kitame mače trečiąją vietą prieš atkrintamąsias varžybas užėmusi Klaipėdos „Lemminkainen“ namuose 86:53 (12:16, 20:15, 24:12, 30:10) sutriuškino Šiaulių „Rūtos“ krepšininkes, kurios reguliariajame sezone liko šeštos.

Nugalėtojoms 23 taškus pelnė Rita Mileškienė, 20 pridėjo Marina Solopova, 18 - Lina Pikčiūtė.

Šiaulių klubui Birutė Dominauskaitė surinko 14, Lina Aglinskaitė - 13 taškų.

Antrosios serijų rungtynės bus žaidžiamos penktadienį.

Į pusfinalį iškart iškopė čempionato lyderės Vilniaus TEO ir Marijampolės „Arvi“, kurios ir taps ketvirtfinalio serijas laimėjusių ekipų varžovėmis.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.