Nugalėtojams Rimantas Kaukėnas per 22 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Kšyštofas Lavrinovičius dėl traumos nežaidė.

„Montepaschi“: Romainas Sato 24 taškai (9 atk. kam.), Shaunas Stonerookas 13 (8 atk. kam.), Marco Carraretto ir Terrellas McIntyre‘as po 11, Rimantas Kaukėnas 9.

„Premiata“: Ricky Minardas 15, Costas Vasileiadis 14, Kiwane Garrisas ir Brandonas Hunteris (9 atk. kam.) po 12.

Sienos krepšininkai, per 22 mačus iškovoję 21 pergalę, išlieka absoliučiais lygos lyderiais.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Mindaugo Katelyno Milano „Armani Jeans“ ekipa, kuri namie po pratęsimo 85:71 (20:17, 16:18, 22:18, 9:14, 18:4) įveikė Avelino „Air“ krepšininkus.

M. Katelynas per 33 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Milano klubas, turintis 12 pergalių ir 10 pralaimėjimų, užima šeštąją poziciją.

Triuškinantį pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Mindaugo Žukausko Pezaro „Scavolini Spar“ komanda. Ji išvykoje 76:98 (19:25, 17:24, 16:21, 24:28) pralaimėjo Romos „Lottomatica“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems M. Žukauskas per 37 minutes surinko 14 taškų (4/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Scavolini Spar“ klubas, iškovojęs 10 pergalių iš 22 galimų, tarp 10 komandų žengia dešimtas.

Kiti sekmadienio rezultatai:

Kasertos „Eldo“ - Feraros „Carife“ 84:66

Teramo „BancaTercas“ - Udinės „Snaidero“ 80:73

Bjelos „Angelico“ - Riečio „Solsonica“ 73:79

Bolonijos „La Fortezza“ - Kantu NGC 73:62

Tautvydas Lydeka Kantu klubui per 16 min. pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 1/3 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, kartą sukludo ir trissyk prasižengė.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai)