Slovėnai buvo priekyje tik penketą pirmųjų minučių (4:8). Sėkmingai puolime rungtyniaujant Giedriui Staniuliui ir Vyteni Čižauskui, „Žalgiris“ persvėrė rezultatą (13:8), o pirmąjį kėlinį pelnydamas 7 taškus iš eilės baigė Rolandas Jakštas – 24:20.

Matas Lisajevičius ir Tauras Jogėla pradėjo antrąjį ketvirtį pelnydami po 3 taškus (30:22). „Union Olimpija“ sugebėjo priartėti (30:28), tačiau jų įkarštį atvėsino Karolio Babkausko ir Tauranto Tamošiūno tritaškiai, o taikliai metant baudas Kauno ekipos pranašumas pasiekė dešimties taškų ribą (43:33).

Trečiojo kėlinio pradžioje K.Babkauskui dar kartą pataikius iš toli žalgiriečiai jau pirmavo 57:41. Liublianos komanda atsigavo ir šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau V.Čižauskas dvitaškiu su pražanga po 30 minučių žaidimo išlaikė „Žalgirį“ pirmaujančioje pozicijoje – 65:58.

Paskutiniajame kėlinyje slovėnai nesudėjo ginklų ir kelis kartus priartėjo iki 4 taškų (71:67, 74:70). Jie pataikė tris tolimus metimus iš eilės, tačiau kauniečių savo gretose irgi turėjo snaiperių – pasižymėjo K.Babkauskas ir Arūnas Sakalauskas (80:73). Vėliau slovėnų bandymus vytis dėjimu stabdė G.Staniulis (86:78), o dar vienas A.Sakalausko tolimas šūvis prieš prasidedant paskutinei mačo minutei įtvirtino „Žalgirio“ pranašumą.

„Žalgiris“: V.Čižauskas 19 (5 rez. perd., 5 kld.), G.Staniulis 15 (10 atk. kam., 3 per. kam., 6 kld.), A.Sakalauskas 15, K.Babkauskas 13, R.Jakšta 11 (9 atk. kam.), T.Jogėla 5, M.Kupša 4, Ž.Skučas 4, T.Tamošiūnas 3, M.Lisajevičius 3.

„Union Olimpija“: G.Morina 21, A.Lebedintsevas 16 (8 rez. perd.), M.Glavasas 13, M.Širnikas 11.