D. Lelėnas pasižymėjo antrajame kėlinyje (34:02) įmušęs paskutinį susitikimo įvartį. Be to jis atliko ir rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviu perdavimu prie "Metalurgs" komandos pergalės prisidėjo ir Darius Pliskauskas.

Nesėkmingai rungtynės susiklostė vartininkui Arūnui Aleinikovui, tačiau trečiojoje pozicijoje esanti jo Žlobino "Metalurg" (89 tšk.) komanda savo aikštėje po pratęsimo 4:3 (1:3, 0:0, 2:0, 1:0) įveikė vienuoliktą vietą užimančią Bobruisko "Šinnik" (51 tšk.) klubą.

Rungtynes pagrindinėje sudėtyje pradėjęs A. Aleinikovas per pusšeštos minutės (5:34) spėjo praleisti tris įvarčius ir buvo pakeistas.

Tryliktojoje pozicijoje esanti Donato Kumeliausko ir Egidijaus Baubos Daugpilio "Latgale" (31 tšk.) ekipa trečiadienį namuose po nesėkmingo trečiojo kėlinio 2:6 (1:1, 1:1, 0:4) pralaimėjo keturiolikos komandų turnyro lyderiams Minsko "Junost" (114 taškų) ledo ritulininkams.

E. Bauba antrajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes, o D. Kumeliauskas nepasižymėjo.