Šiaulių komanda po 12 mačų turi 9 pergales, kėdainiečių sąskaitoje – tiek pat pergalių, tačiau jie žaidė rungtynėmis daugiau. Be to, „Šiauliai“ laimėjo abejas tarpusavio rungtynes, todėl užimtų aukštesnę vietą, jei abi komandos surinktų po lygiai pergalių.

Antano Sireikos auklėtiniai mačą savo naudai perlaužė antro kėlinio pabaigoje. Jie atsiliko 30:36, kai po A. Sireikos minutės pertraukėlės spurtavo 13:0 ir įpusėjus mačui turėjo 7 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje „Nevėžis“ toliau strigo varžovų gynybos gniaužtuose ir po Andriaus Šležo tritaškio svečiai pirmąkart įgijo dviženklę persvarą – 55:44.

Toks skirtumas komandas skyrė iki ketvirto kėlinio vidurio, tačiau „Nevėžio“ ekipa nebuvo linkusi nuleisti rankų. Po tritaškį pataikę Povilas Šakinis ir Benas Veikalas priartino šeimininkus iki 60:64.

Gintaras Kadžiulis pataikė vieną baudą, tačiau tada P. Šakinis dar kartą iššovė iš toli ir „Nevėžio“ deficitas tebuvo du taškai – 63:65.

Kėdainiečiai vėliau turėjo dar dvi progas labiau priartėti, tačiau tolimi metimai skriejo pro šalį. Likus žaisti kiek mažiau nei pustrečios minutės G. Kadžiulis smeigė tritaškį ir padidino savo komandos pranašumą iki saugių 7 taškų (72:65).

„Nevėžis“: P. Šakinis 20 taškų (6 atk. kam.), B. Veikalas 13, V. Dabkus 11, G. Leonavičius 9.

„Šiauliai“: A. Šležas 21 (8 atk. kam.), G. Kadžiulis 16 (6 rez. perd.), G. Vileita 14, G. Maceina 10.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)