Laimėjęs trečiąjį karjeroje ATP serijos turnyrą J-W. Tsonga be pagrindinio prizo gavo ir 79 tūkst. JAV dolerių čekį, o J. Chardy's tenkinosi 41,5 tūkst. JAV dolerių suma.

Dvejetų turnyro nugalėtojais tapo ir 25,5 tūkst. JAV dolerių pasidalijo amerikiečio Jameso Cerretanio bei belgo Dicko Normano duetas, finale 6:7 (7:9), 6:2, 14:12 įveikęs australo Ashley Fisherio ir Riko de Voesto iš Pietų Afrikos porą.

ATP serijos Zagrebo vyrų teniso turnyrą laimėjo Marinas Čiličius

ATP serijos "PBZ Zagreb Indoors" vyrų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 450 tūkst. eurų, laimėjo kroatas Marinas Čiličius.

Sekmadienį vienetų varžybų finale antrąjį reitingą turėjęs M. Čiličius 6:3, 6:4 nugalėjo tėvynainį septintą pagal skirstymą Mario Ančičių ir tapo antruoju kroatu, laimėjusiu turnyrą Zagrebe.

Pirmajam tai 2006-aisiais pavyko Ivanui Ljubičičiui.

Be pagrindinio prizo M. Čiličiui atiteko ir 73 tūkst. eurų čekis bei 250 ATP reitingo taškų.