Nepaisant pralaimėjimo Vilniuje, Graikijos klubas lieka 10 komandų grupės lyderiu - 10 pergalių ir 4 pralaimėjimai.

Ketvirtą nesėkmę Suprolygos keturioliktame ture patyrė antroje vietoje esantys Maskvos CSKA krepšininkai, svečiuose 91:93 (22:34, 24:21, 24:24, 21:14) turėję pripažinti Stambulo "Ulker" (Turkija) komandos (III vieta) pranašumą. 21 tašką Rusijos čempionams per 33 žaidimo minutes pelnė Gintaras Einikis. Lietuvos krepšininkas pataikė vienintelį tritaškį, 7 dvitaškius iš 9 bei realizavo 4 baudų metimus.

Septintą pergalę turnyre iškovojo bei į penktąją vietą pakilo Lenkijos čempionai - Vroclavo "Zepter Idea" krepšininkai, ketvirtadienį namuose 82:72 (17:23, 22:15, 23:18, 20:16) nugalėję Sienos MdP (Italija) komandą. 2 taškus nugalėtojams šiame mače pelnė Dainius Adomaitis.

Suprolygos A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

10.Raananos "Maccabi"            3  11   17

Ketverios keturioliktojo turo Suprolygos turnyro rungtynės ketvirtadienį įvyko B grupėje.

Dvyliktą pralaimėjimą patyrė absoliutus turnyro autsaideris - Lulėjo "Plannja Basket" (Švedija) klubas, svečiuose 88:99 turėjęs pripažinti trečioje vietoje esančių Belgrado "Partizan" (Jugoslavija) krepšininkų pranašumą. 9 taškus svečiams per 23 žaidimo minutes pelnė Klemensas Patiejūnas.

Vienuoliktą pergalę iškovojo grupės lyderis Tel Avivo "Maccabi" klubas, namuose 100:67 sutriuškinęs iš aštuntosios į devintąją poziciją smuktelėjusius Leverkuzeno "Bayer" (Vokietija) krepšininkus.

Kitose šios grupės mačuose Novo Mesto "Krka" (Slovėnija) savo aikštėje po pratęsimo 102:100 įveikė Pezaro "Scavolini" (Italija) krepšininkus, o Po Ortezo "Elan Bearnais" (Prancūzija) ekipa namuose 94:73 sutriuškino Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) ekipą.

Suprolygos B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai):