aA
Be furoro neįvykstantys diskžokėjų komandos „Deep Inc“ organizuojami soulful house vakarėliai “Elegant Line Sessions” gruodžio 13 dieną grąžina – DJ Yass. Šis renginių ciklas, kvėpuojantis kokybiškais „performancais“, muzika, įkvepiančia iki paryčių šėlti bare „WOO“ Vilniuje, jau pristatė tokias pasaulio garsenybes, kaip Kevin Yost, Fudge, Kiko Navarro, Rocco bei Groove Assassin.
DJ Yass
© Asmeninio archyvo nuotr.
Broliai Tadeu Nice ir Domino, besislepiantys po „Deep Inc“ vėliava, tikina, jog nebuvo galima neatsižvelgti į ankščiau įvykusio DJ Yass pasirodymo sėkmę, paskatinusią dar kartą įvertinti Prancūzijos diskžokėjaus darbą.

Kaip rašoma vakarėlio „kaltininkų“ pranešime spaudai, trylikos metų groti pradėjusį vaikiną, į tai, kas dabar yra vadinama pulsuojančia soulful house muzika, atvedė nesibaigiantis ieškojimas ir smalsumas. Devyniolika metų darbo miksuojant, siekiant atrasti savąjį stilių ir techniką, DJ Yass pakylėjo iki tarptautinio diskžokėjaus lygio. Pradžioje atsidavęs hiphopo muzikos stiliui, diskžokėjas nuolat tobulėjo.

Grojant įvairiuose Paryžiaus klubuose, kovojant už savo pripažinimą, daugelyje anuomet populiarių rave vakarėlių, atkeliavo ir elektroninės muzikos banga, kuri nusiaubė ir Prancūzijos sostinės klubus. Tai buvo laikas, kai jau visiems gerai žinomas veidas unikaliai jungė, atrodo, visiškai skirtingus muzikos stilius. Taigi, ne tik grojimas yra DJ Yass vizitinė kortelė, bet ir jo gebėjimas suderinti funk, disco, jazz ir net techno muzikos stilių garsus į vieną aiškų deep house ritmą, todėl neabejotinai house muzika tapo jo gyvenimo alfa ir omega.

DJ Yass netapo vien tik kitų diskžokėjų kuriamos muzikos gerbėju, bet ir pats pasuko prodiusavimo keliu. Buvo greitai pastebėtas bei įvertintas ir pasirašė sutartį su bene žinomiausia įrašų kompanija “Defected Records”. Atsiradus progai leisti savo singlus, remiksuoti kūrinius įvairioms kompiliacijoms, DJ Yass vardas plačiai pasklido po pasaulį.

Dabar daugelio diskžokėjų fonotekose galima rasti visiems gerai žinomus jo darbus: “I Believe”, “He Reigns”, I’m Free”, “I Go Deep” bei “My Only” .

DJ Yass – pasaulinėje klubinės muzikos plotmėje siejamas su kokybės vardu, o jo muzikos stilius žymimas unikalumo ženklais. Norėdamas sukurti šou ir pabūti kartu tarp tikrųjų house mylėtojų, jis dar kartą grįžta į jau pažįstamas Vilniaus gatves. Prancūzijos pažiba DJ Yass į savo dienotvarkę gruodžio 13 dieną įrašė Vilnių. Tai bus paskutinis šiais metais serijos “Elegant Line Sessions” vakarėlis.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.