aA
Naujas „Merlin“ radijo singlas „12 Mėnuo" startavo Lietuvos radijo stočių eteryje simbolinę gruodžio 1-ąją dieną. Tai - pirmoji grupės daina, pasiūlyta radijo stotims po keturių metų pertraukos. Klasikinis folk/rock kūrinys, parašytas Rodiono ir Darijos Šerlat, dvelkia artėjančių Kalėdų ir Naujųjų Metų dvasia. Dainą „Merlin" nariai Feliksas, Rodionas ir naujasis grupės narys Eduardas įrašė ir prodiusavo lapkritį, „DP" studijoje Vilniuje.
© "Bomba records" archyvas
2008 m. rugsėjo pabaigoje Feliksas ir Rodionas susitiko vienoje iš Užupyje esančių kavinių. Po kurio laiko, bekalbant apie senus laikus ir gurkšnojant alų, prie bičiulių prisijungė keli Felikso draugai, besinešantys akustines gitaras. Vienas įvykis sekė kitą ir likusi nakties dalis buvo praleista geroje kompanijoje, iš naujo prisimenant senas ir garsias „Merlin" dainas.

Susirinkę kavinės lankytojai įvertino senų numylėtinių dainų versijas ir plojo vyrams už atlikimą, rašoma „Bombonešyje“.

Po spontaniško susitikimo kavinėje Rodionas Feliksui atnešė naujų dainų, parašytų antrajam jo soliniam albumui. Feliksui dainos patiko, jie nusprendė kartu dirbti su nauja medžiaga ir atgaivinti grupę „Merlin".

Groti būgnais jie pakvietė jauną ir talentingą muzikantą Eduardą Ločerį, kuris buvo grupės gerų senų dainų gerbėjas.

Išgirsk dainą „12 mėnuo“

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.