Šių rungtynių baigtis buvo nulemta per pirmąsias dvidešimt mačo minučių. Jau 3-iąją minutę rezultatyviausias Vokietijos čempionato žaidėjas danas Ebbe Sandas įmušė pirmąjį įvartį. Dar po trijų minučių Geraldas Asamoah padvigubino rezultatą, o 18-ąją minutę po Belgijos pilietybę turinčio Emile'io Mpenzos tikslaus smūgio rezultatas tapo 3:0 svečių naudai.

Mėgėjų Berlyno "Union" klubas per visą šalies futbolo taurės turnyrų istoriją tapo trečia tokio lygio komanda, kuriai pavyko patekti į šių varžybų finalą. "Shalke 04" du kartus - 1937 ir 1972 metais - yra laimėjęs šį trofėjų.

"Union" futbolininkai taurės turnyro pusfinalyje antradienį po 11 metrų baudinių serijos 4:2 nugalėjo antrojoje lygoje žaidžiančią Menchengladbacho "Borussia" vienuolikę. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - lygiosios 2:2 (1:0, 2:2).