Du įvarčius lietuviams pelnė Artūras Fomenka - 9 ir 90 min., vieną Nerijus Barasa 52 min.

Beje, nuo 67 minutės mūsiškiai žaidė dešimtyje, nes iš aikštės buvo pašalintas N. Barasa.

Mačas vyko vėjuotu oru.

Pirmąjį įvartį A. Fomenka pelnė smūgiu galva iš 7 metrų po Rolando Džiaukšto perdavimo. 37 min. po Audriaus Kšanavičiaus smūgio varžovų gynėjai išmušė kamuolį jau iš tuščių vartų.

N. Barasa pasižymėjo 52 min., kai permetė kamuolį per tolokai išbėgusį varžovų vartininką. Panašiai įvartį paskutinę rungtynių minutę pelnė ir A. Fomenka.

Trečiadienį Lietuvos futbolininkai pralaimėjo draugiškas rungtynes Latvijos komandai 1:2 (1:1).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.