aA
Britų bulvariniam dienraščiui "The Sun" paskelbus sensacingą informaciją, kad Madrido "Real" žvaigždė Ronaldo gali pereiti į Londono "Arsenal", ispanai skubiai paneigė informaciją, teigdami, kad brazilas niekada nevedė jokių derybų su anglais.
© EPA-ELTA
Laikraščio teigimu, Ronaldas konfliktuoja su treneriu Vicente Del Bosque (Visente del Bosku), kuris 26 metų futbolininką apkaltino atsipalaidavimu ir nuolaidžiavimu sau, o už tai gavo įspėjimą, kad praras vietą pagrindinėje sudėtyje. Brazilas į tai atkirtęs, kad vietą savo gretose jam siūlo "Arsenal".

Ronaldo atėjo į "Real" pernai vasarą, o už jį ispanai Milano "Inter" ekipai sumokėjo 46,3 mln. JAV dolerių.

Brazilas prisipažino, kad apie Angliją jam daug pasakojo komandos draugas Steve'as McManamanas (Stivas Makmanamanas), kuris mano, kad šioje šalyje Ronaldas žaistų savo malonumui ir pelnytų daugiau įvarčių.

Be to, "Arsenal" vienas iš rėmėjų yra "Nike" koncernas, su kuriuo Ronaldo turi asmeninę sutartį. Kadangi "Real" pagrindinis rėmėjas yra "Adidas", tai "Nike" visokeriopai skatintų Ronaldo perėjimą į Londono klubą.

ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.