Starto penkete rungtynes pradėjęs
T. Delininkaitis
per 31 minutę
pelnė 17 taškų
(4/5 dvitaškių, 3/7 tritaškių) ir buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje. Lietuvis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir buvo priverstas baigti pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limto.

S. Serapinas per 23 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 0/2 baudų), sugriebė 6 atšokuysius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai "Azovmaš" ekipoje žaidė Khalidas El-Aminas. Amerikiečio įžaidėjo sąskaitoje - 21 taškas (2/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 5/5 baudų), 5 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai bei net 11 rezultatyvių perdavimų, nigerietis Uche Nsonwu įmetė 13, Sergejus Liščiukas ir belgas Tomasas Van Den Spiegelis - po 12 taškų.

Vos 2 minutes aikštelėje praleidęs E. Žeilionis taškų nepelnė ir spėjo tik kartą prasižengti.

Lietuvių pelnytų 44 taškų neužteko "Poltava" pergalei

Penktąją nesėkmę šeštajame ture patyrė absoliutus pirmenybių autsaideris Poltavos "BK Poltava" klubas su trimis lietuviais, šeštadienį namuose 76:77 nusileidęs Nikolajevo "MBK Nikolaev" ekipai.

Lietuviai Poltavos komandai surinko net du trečdalius pelnytų taškų.

Rolandas Jarutis per 36 minutes pelnė 20 taškų (2/5 dvitaškių, 4/7 tritaškių,l 4/4 baudų), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau triskart prasižengė ir prarado 5 kamuolius.

Gytis Sirutavičius per 27 minutes surinko 12 taškų (3/5 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir dukart pažeidė taisykles.

Aurimas Kieža per 39 minutes įmetė 12 taškų (4/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), sugriuebė 10 atšokusių kamuolių (4 puolime) ir 3 kartus prasižengė.

R.Endrijaičio aukklėtinių nesėkmė 40 taškų skirtumu

Sumų "Sumychimprom" klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Rimantas Endrijaitis bei rungtyniauja Linas Lekavičius ir Osvaldas Mačernis, namuose net 40 taškų skirtumu 70:110 pralaimėjo Ukrainos vicečempionams Kijevo "BK Kyiv" krepšininkams, kurie tapo vienvaldžiais pirmenybių lyderiais.

L. Lekavičius per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus.

O. Mačernis per 15 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir 4 kartus prasižengė.

M.Andriukaičio debiutas Donecke dėl traumos atidedamas

Donecko "BK Doneck" klubas be Martyno Andriukaičio svečiuose 70:68 palaužė Rovno "Pulsar" krepšininkus, o lietuvis dėl peties traumos šį sezoną kol kas nedebiutavo savo naujojoje komandoje oficialiose rungtynėse.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.