Pergalingose rungtynėse su Berlyno „Alba“ ekipa, kurias baskai laimėjo 41 taško skirtumu (106:65), I. Rakočevičius per 25 minutes pelnė 27 taškus (1/3 dvitaškių, 6/6 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

Antras naudingiausiųjų sąraše liko Romos „Lottoamtica“ gynėjas Sani Bečirovičius. 195 cm ūgio slovėnas pergalingame mače su Liublianos „Union Olimpija“ surinko 33 naudingumo balus. S. Bečirovičius per 25 minutes pelnė 23 taškus (2/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 10/12 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Trečiąją ir ketvirtąją vietas pasidalijo po 29 naudingumo balus surinkę Milano „Armani Jeans“ gynėjas Jobey Thomasas ir Avelino „Air“ atstovas Chrisas Warrenas.

J. Thomasas rungtynėse, kuriose „Armani Jeans“ ekipa išvaisčiusi solidžią 23 taškų persvarą nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams, per 32 minutes pelnė 27 taškus (4/5 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

„Air“ amerikietis Ch. Warrenas pergalingame mače su Malagos „Unicaja“ per 35 minutes pelnė 24 taškus (6/9 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo.

Penktas naudingiausių žaidėjų savaitės penketuke liko Stambulo „Efes Pilsen“ puolėjas Keremas Gonlumas, kuris surinko 26 naudingumo balus.