Lietuvis nugalėtojams, kurie praėjusiame sezone pasiekė turnyro finalą, pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei dukart suklydo. Per nepilną 21 žaidimo minutę (20:40) T. Nagys prametė tritaškį bei pataikė 3 dvitaškius iš 7.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Domonicas Jonesas, 12 - De`Angelo Alexanderis, 10 - Brandonas Woudstra.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Ajene`as Moye`as (19 tšk.), Raško Katičius ir Jermaine`as Andersonas (po 14 taškų).

Turnyro aštuntfinalyje (lapkričio 18 d.) Liudvigsburgo komandos varžove bus Berlyno "Alba".

Nepasisekė Šarūno Sakalausko treniruojamam Brėmerhafeno "Eisbaren" klubui su Dariumi Pakamaniu, kuris pirmojo rato mačą trečiadienį svečiuose po dviejų pratęsimų 107:114 (19:18, 21:19, 16:27, 23:15, 15:15, 13:20) pralaimėjo Diuseldorfo "Giants" krepšininkams bei pasitraukė iš tolesnės kovos.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei už 5 pražangas buvo priverstas palikti aikštelę. Per beveik 37 minutes (36:51) D. Pakamanis pataikė 2 tritaškius iš 3, 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo abu baudų metimus.

28 taškus svečiams pelnė Frankas Elegaras, 15 - Jebas Ivey, 14 - Mike`as Gansey.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Pete`as Campbellas (36 tšk.), Marcas Carteris bei Fredas Peete`as (po 16 taškų).